Sledovat Copinka se učí zachraňovat online

Přehrajte si Copinka se učí zachraňovat online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Rodinný Copinka se učí zachraňovat na !
  Sledovat Copinka se učí zachraňovat online
Žánr:
Rodinný
Režie:
Veronika Sobková
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2013
Popis:
Jedenáctiletá Kateřina se chce stát policejní psovodkou a zároveň záchranářkou, která bude s pomocí svého psa zachraňovat zraněné osoby ze sutin. Se svou matkou a sestrou žije v malém českém městečku Smiřice. Její maminka vede psí útulek a přidružený kynologický kroužek. Kateřina jí často s prací v útulku pomáhá a účastní se i kynologického kroužku. Kateřina i její mladší sestra mají záchranářské psy - border kolie. Kateřina se svojí Copinou absolvuje pravidelně záchranářské zkoušky a atestace zaměřené na vyhrabávání obětí katastrof ze sutin, na které chodí běžně jen dospělí.
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski