Sledovat Co se stalo o Vánocích online

Přehrajte si Co se stalo o Vánocích online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Co se stalo o Vánocích
  Trailer k pořadu Co se stalo o Vánocích   Sledovat Co se stalo o Vánocích online
Žánr:
Komedie, Drama, Rodinný, Animovaný, Mysteriózní
Režie:
Alex Mann, Jun Falkenstein, Bradley Raymond, Toby Shelton, Bill Speers
Hrají a postavy:
Wayne Allwine (Mickey Mouse (hlas)), Tony Anselmo (Donald Duck (hlas)), Jeff Bennett (otec/Mortimer (hlas)), Corey Burton (Dale (hlas)), Jim Cummings (Pete/pošťák (hlas)), Bill Farmer (Goofy/Pluto (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Mickey, Minnie a jejich přátelé Goofy, Donald, Daisy a Pluto společně vzpomínají na lásku, kouzlo a překvapení Vánoc ve třech příbězích plných zázraků. Minnie a Mickey zavzpomínají na rok plný odříkání, kdy se vzdávali všemožných věcí, jen aby jedenkrát mohli uspořádat nezapomenutelné Vánoce. Goofy a Max nám povypráví, jak zažili řadu veselých a převratných událostí - než návštěva skutečného Santy přeměnila jejich Vánoce na nejkouzelnější svátky. Pak se Donaldovi synovci Kulík, Dulík a Bubík vrátí zpět do doby, kdy si přáli, aby byly Vánoce každý den. A vzpomínají, jak se jejich sen obrátil ve směšnou pohromu. Nakonec totiž zjistili, v čem spočívá opravdové kouzlo vánočních svátků.
Hodnocení:
71 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski