Cirque du Soleil: Vzdálené světy

Sledovat
Cirque du Soleil: Vzdálené světy
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

Filmoví vizionáři James Cameron a Andrew Adamson vás zvou na působivé filmové dobrodružství, jaké jste ještě neviděli! Skákejte, létejte, plavte a tancujte se členy legendárního cirkusu Cirque du Soleil a staňte se spolu s nimi průvodci mladé dvojice při jejím

Žánr: Fantasy, Pohádka
Režie: Andrew Adamson
Hrají a postavy: Erica Linz (Mia / K? Cast Member), Igor Zaripov (Aerialist), Lutz Halbhubner (cirkusový ředitel), John Clarke (Sad Clown), Dallas Barnett (šéf), Tanya Drewery (Circus Marvelous Cast Member)
Scénář: Andrew Adamson
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 69 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko