Sledovat Chuggington IV - Veselé vláčky online

Přehrajte si Chuggington IV - Veselé vláčky online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, rodinný Chuggington IV - Veselé vláčky na !
  Sledovat Chuggington IV - Veselé vláčky online
Žánr:
animovaný, rodinný
Režie:
Sarah Ballová
Hrají a postavy:
Imogen Bailey (Koko), Michael Byers (Jackman), Maria Darlingová (Vee), Toby Davies (Brewster), Paul Dodds (Zack), Jason Durran (Skylar)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008-2015
Popis:
Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Staňte se svědky dobrodružství tří mladých a nezkušených vláčků jmény WILSON, BREWSTER a KOKO, kteří se podobně jako všechny ostatní děti učí nejraději při hrách a zábavě. CHUGGINGTON má nekonečné množství zastávek a věřte, že spolu s mašinkami zažijete neuvěřitelná dobrodružství.
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski