Sledovat Chuggington IV - Veselé vláčky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Chuggington IV - Veselé vláčky
  Sledovat 1446 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dětem, Rodinný
Režie:
Xiao-dong Xu, Sarah Ballová, Xiae-dong Xu
Hrají a postavy:
Brigid Harrington (Koko / ...), Imogen Bailey (Koko), Tony Terraciano (Wilson), Morgan Overton (Wilson), Maria Darlingová (Vee), Paul Panting (starý Puffer Pete)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Chuggington je neobyčejné místo, kde jsou jedinými dopravními prostředky zvláštní vlaky, které mluví, myslí a nepotřebují strojvedoucí. Staňte se svědky dobrodružství tří mladých a nezkušených vláčků jmény WILSON, BREWSTER a KOKO, kteří se podobně jako všechny ostatní děti učí nejraději při hrách a zábavě. CHUGGINGTON má nekonečné množství zastávek a věřte, že spolu s mašinkami zažijete neuvěřitelná dobrodružství.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko