Sledovat Chill Out, Scooby-Doo! online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Chill Out, Scooby-Doo!
  Trailer k pořadu Chill Out, Scooby-Doo!   Sledovat 1409 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Komedie, Krimi, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Joe Sichta
Hrají a postavy:
Rene Auberjonois (Alphonse LaFleur (hlas)), Jeff Bennett (Dell Chillman / Pilot (hlas)), Mindy Cohnová (Velma (hlas)), Grey DeLisleová (Daphne (hlas)), Kim Mai Guestová (Minga (hlas)), James Hong (High Lama (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Bláznivá animovaná komedie, ve které se slavná parta dobrodruhů vydává po stopě sněžného muže.

Profesor Jeffries, kterého doprovází šerpa Pemba, se vydává vysoko do Himálaje, aby tu pátral po sněžném muži. Mezitím si Fred, Velma a Daphne užívají dovolené v Paříži a marně čekají na své přátele. Shaggy a Scooby Doo totiž omylem nasedli do letadla, které míří do Himálaje, kam se vypravil také proslulý francouzský lovec Alfons LaFleur, aby našel a ulovil sněžného muže. Shaggy a Scooby mu přitom mají posloužit jako návnada. Dřív než se dvojice dostane do oblasti mimo signál, stačí ještě upozornit ostatní, kteří pak díky Fredově pohotovosti zjistí, kde je mají hledat, a vydají se jim na pomoc. Mezitím se Shaggy a Scooby setkají s profesorem Jeffriesem v horské vesnici, kterou opouští řada obyvatel v obavách před hněvem sněžného muže, a na radu nepříliš ochotného velkého Lámy se, doprovázeni Jeffriesem, Pembou a také LaFleurem, vydají k jedinému telefonu na nedalekou meteorologickou stanici. Na půl cesty je však dožene Minga s varováním před blížící se sněhovou bouří, které zaslechla v rádiu. Shaggy se diví, že v takové výšce lze zachytit signál rozhlasového vysílání, ale Pemba mu vysvětlí, že to není rádio. To si jen meteorolog Del Chilman na stanici hraje z nudy na spíkra. A je to právě Del, kdo jim pomůže uniknout. Prozradí jim přitom, že vzal práci na stanici jen proto, aby mohl odhalit tajemství sněžného muže. Nakonec se v horách objeví i Fred, Velma a Daphne, takže velké pátrání po sněžném muži může začít. Objeveno je přitom podzemní město, důl, plný velkých krystalů, a také jeskyně, kterou obývá sněžný muž. Jeho tajemství je však pro všechny nečekaným překvapením.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko