Sledovat Cesta za králem trollů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Cesta za králem trollů
  Trailer k pořadu Cesta za králem trollů   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný
Režie:
Mikkel Branne Sandemose
Hrají a postavy:
Vebjorn Enger (Espen Askeladd), Eili Harboe (Prinsesse Kristin), Mads Sjogard Pettersen (Per), Elias Holmen Sørensen (Pål), Allan Hyde (Prins Fredrik), Gisken Armandová (Stubbekjerringa)
Scénář:
Aleksander Kirkwood Brown, Espen Enger
Země:
Norsko
Rok výroby:
2017
Popis:
Že jsou trollové jen malé roztomilé bytůstky? Ani nápad! Král trollů je zlověstný a hrozivý obr z hor, který dříme ve své jeskyni a čeká na to, až se některá z princezen do svých osmnáctých narozenin nestihne provdat, aby ji mohl lapit a sníst.
Hodnocení:
61 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko