Sledovat Cesta do středu Země online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Cesta do středu Země
  Trailer k pořadu Cesta do středu Země   Sledovat 1314 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Pohádka, Rodinný, Science Fiction, Thriller
Režie:
Eric Brevig
Hrají a postavy:
Brendan Fraser (Prof. Trevor Anderson), Josh Hutcherson (Sean Anderson), Anita Briemová (Hannah Ásgeirssonová), Seth Meyers (profesor Alan Kitzens), Jean Michel Paré (Max Anderson), Jane Wheelerová (Elizabeth Andersonová)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Stejná planeta, jiný svět...

Vizionářský vědec Trevor Anderson, jeho synovec Sean a jejich krásná místní průvodkyně Hannah v průběhu vědecké výpravy na Islandu nečekaně uvíznou v jeskyni, ze které je jediným možným únikem pronikat hlouběji a hlouběji do hlubin Země. Během cesty světem, který lidský zrak nikdy předtím nespatřil, se trojice setká tváři v tvář s nepředstavitelnými postavami, včetně obrovských létajících piraní, světélkujících ptáků a hrozivých dinosaurů z dob dávno minulých. Členové skupiny brzy zjistí, že kolem nich narůstá sopečná aktivita a že musejí nalézt cestu zpět na Zemi dříve, než bude pozdě...
Hodnocení:
59 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski