Sledovat Čert ví proč online

Přehrajte si Čert ví proč online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 114 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Čert ví proč
  Trailer k pořadu Čert ví proč   Sledovat Čert ví proč online
Žánr:
Komedie, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Roman Vávra
Hrají a postavy:
Iva Janžurová (Bylinářka Apolena), Jiří Lábus (Ministr), Bolek Polívka, Josef Somr (Král Dobromil), Zdeněk Suchý (Azarach), Tatiana Pauhofová (Princezna Anička)
Země:
Česká republika, Slovensko, Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Pohádka o princi ze sousedního království, který přijede na oslu do Země krále Dobromila zachránit krále a jeho lid před peklem díky své odvaze, vtipu a drzosti vůči samotnému Luciferovi.

Je to příběh nejen o čertech, ale především o chamtivé lidské povaze. Po moci a penězích bažící ministr uzavřel s ďábly úmluvu: chce se zmocnit královského trůnu a za to slíbil přivést krále do pekla. Samozřejmě že mu jeho záměry nevyjdou, jako v každé pravé pohádce, najde se odvážný a zamilovaný mládenec, který si zaslouží nejen lásku princezny, ale zmaří i úklady pekelníků.
Hodnocení:
60 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski