Sledovat Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel
  Trailer k pořadu Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Rodinný
Režie:
Stefan Ruzowitzky
Hrají a postavy:
Alina Freund (Lilli), Jana Tausendfreundová (Lilli), Michael Mittermeier (Hektor), Ingo Naujoks (Hieronymus), Anja Klingová (matka), Pilar Bardemová (Surulunda)
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Lilly je zcela normální desetiletá holka. Její život se změní ve chvíli, kdy ve svém pokoji nalezne malého dráčka Hectora s magickou knihou. Právě Hectora za Lilly vyslala super čarodějnice ze světa magie Surulanda. Během 99 hodin má Lilly prokázat, že je vhodnou nástupkyní super čarodějnice. To nebude však jednoduché, zvláště, když jí v cestě stojí ďábelský Hieronymus... Veleúspěšná knižní série o čarodějnici Lilly patří mezi nejoblíbenější dětské knihy současnosti. Byla přeložena do 25 světových jazyků.
Hodnocení:
53 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski