Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel

Sledovat
Čarodějka Lilly: Drak a kniha kouzel
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Lilly je zcela normální desetiletá holka. Její život se změní ve chvíli, kdy ve svém pokoji nalezne malého dráčka Hectora s magickou knihou. Právě Hectora za Lilly vyslala super čarodějnice ze světa magie Surulanda. Během 99 hodin má Lilly prokázat, že je vhodnou nástupkyní super čarodějnice. To nebude však jednoduché, zvláště, když jí v cestě stojí ďábelský Hieronymus... Veleúspěšná knižní série o čarodějnici Lilly patří mezi nejoblíbenější dětské knihy současnosti. Byla přeložena do 25 světových jazyků.

Žánr: Rodinný
Režie: Stefan Ruzowitzky
Hrají a postavy: Alina Freund (Lilli), Jana Tausendfreundová (Lilli), Michael Mittermeier (Hektor), Ingo Naujoks (Hieronymus), Anja Klingová (matka), Pilar Bardemová (Surulunda)
Scénář: Knister, Ralph Martin, Stefan Ruzowitzky, A. Toerkell
Země: Německo
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 53 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko