Bibi a tajemství modrých sov

Sledovat
Bibi a tajemství modrých sov
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Malá čarodějnice v prázdninové škole pro neposlušné žáky.
Bibi Blocksbergová strávila příliš mnoho času kouzlením a naopak příliš málo studiem. Její známky z matematiky jsou tak hrozné, že musí trávit letní prázdniny v internátní škole na hradě Altenberg. Altenberg znamená jen práci a žádnou zábavu. Podivínský ředitel školy se snaží rozluštit záhadu Altenbergu, a navíc je Bibiina spolubydlící Carina, která vypadá jako klon Britney Spearsové, hrozně otravná. Naštěstí se Bibi rychle skamarádí se spolužačkou Eleou, která zůstala po nehodě připoutána na invalidní vozík. Ale to by nebyla Bibi, aby se nepokusila Elee pomoci zase chodit - a to i přesto, že jí čarodějnický zákon výslovně zakazuje zasahovat do lidských životů. Jakmile uslyší příběh o zázračné soví síle, vydá se tuto sílu hledat do sklepení hradu Altenbergu. Avšak o zázračné síle modrého prášku ví i někdo další - Bibiina úhlavní nepřítelkyně, čarodějnice Rabia von Katzenstein. V dramatickém úniku prchá zlá čarodějnice z hrozivého močálu, kde si spolu se svým kocourem Mariborem odpykávala pětiletý trest. Tiše a záludně se přikrade k Blocksbergovým, k rodině, kterou z hloubi duše nenávidí...

Žánr: Rodinný, Fantasy
Režie: Franziska Buch
Hrají a postavy: Sidonie von Krosigková (Bibi Blocksbergová), Marie-Louise Stahlová (Elea), Corinna Harfouchová (Rabia), Katja Riemannová (Barbara Blocksbergová), Ulrich Noethen (Bernhard Blocksberg), Monika Bleibtreuová (Walpurgia)
Scénář: Elfie Donnelly
Země: Německo
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko