Sledovat Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online

Přehrajte si Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje
  Trailer k pořadu Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje   Sledovat Bella a Sebastian: Dobrodružství pokračuje online
Žánr:
Dobrodružný, Rodinný, Dětem
Režie:
Christian Duguay
Hrají a postavy:
Félix Bossuet (Sébastien), Tchéky Karyo (Cézar), Thierry Neuvic (Kámen), Margaux Chatelier (Angelina), Thylane Blondeau (Gabriele), Urbain Cancelier (starosta)
Země:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Přátelství, které nemá konce.

Chlapec Sebastián a jeho velký horský pes Bella, které milují už čtyři generace, se po dvou letech vrací na plátna kin s novým příběhem. Spolu s nimi se vrací hlavní postavy a tváře, v důležité roli se znovu představí nádherné divoké svahy savojských Alp a přibude i jedno tajemství.
Hodnocení:
65 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski