Sledovat Bambi 2 online

Přehrajte si Bambi 2 online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 116 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Bambi 2
  Trailer k pořadu Bambi 2   Sledovat Bambi 2 online
Žánr:
Animovaný, Rodinný, Dětem
Režie:
Brian Pimental
Hrají a postavy:
Patrick Stewart (velký kníže - hlas), Alexander Gould (Bambi - hlas), Keith Ferguson (kamarád Owl - hlas), Kristin Chenowethová (Faline - hlas), Brendon Baerg (Dupík - hlas), Nicky Jones (Flower)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Na cestě k dospělosti poznávají jeden druhého.

Animovaná pohádka Bambi II, v níž se po více než šedesáti letech znovu setkáme s Bambim, Velkým knížetem, Dupíkem, Kvítkem, Filim, Výrem a dalšími nezapomenutelnými zvířátky, se odehrává krátce poté, co mladý jelení princ ztratí svou maminku a zjistí, že jeho tatínek je ve skutečnosti váženým Velkým knížetem. Film, který nese inspirující poselství o odvaze, naději a překonání bolesti ze ztráty, vypráví příběh o zprvu rozpačitém vztahu mezi hravým srnečkem a jeho královským otcem, kteří se společně vydávají na nelehkou cestu, na níž vzájemnou snahou překonají smutek a najdou v sobě něco krásného a nečekaného: rodinu.
Hodnocení:
61 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski