Sledovat Autopohádky online

Přehrajte si Autopohádky online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 100 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, pohádka Autopohádky na !
  Trailer k pořadu Autopohádky   Sledovat Autopohádky online
Žánr:
animovaný, pohádka
Režie:
Jakub Kohák, Libor Pixa, Břetislav Pojar, František Váša, Michal Žabka
Hrají a postavy:
Lucie Bílá (víla), Eva Holubová, Jan Hraběta, Pavel Liška (vypravěč / Vendelín), Michal Malátný, Petr Nárožný
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2011
Popis:
Co mají společné princezna, víla, zlatá rybka a vynálezce!

Celovečerní povídkový animovaný film je sestaven ze čtyř animovaných epizod a hrané části, která vše spojuje. První epizoda je inspirovaná Pohádkou o princezně, která se nesmála. Druhý příběh je o Víle a účetním a je zábavný pro děti a poučný pro tatínky. Třetí část je známý příběh o rybáři, jeho ženě a zlaté rybce, ale interpretace ve světě kol a motorů je naprosto nová. Čtvrtá epizoda se odehrává v nedaleké budoucnosti a tvůrci doufají, že zdravý rozum zvítězí nad chamtivostí a touhou být za každých okolností první. Vypravěčem je zpěvák skupiny Chinaski
Hodnocení:
62 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski