Sledovat
Asterix: Sídliště bohů
online

Asterix: Sídliště bohů
  Trailer k pořadu Asterix: Sídliště bohů Trailer
Přehrajte si Asterix: Sídliště bohů online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 143 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 100 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 199 Kč měsíčně.

Informace o pořadu

Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů... Celá?!? Ale kdeže! Julius Caesar je bezesporu vynikající stratég a vojevůdce, který dosud nenašel přemožitele. Jen hrstka nepoddajných Galů se nadále vysmívá přímo do zobáku slavného římského orla a odolává jeho válečným výpadům. Nyní má Caesar geniálně lstivý plán, jak se drzých Galů zbavit jednou provždy: svést prostoduché vesničany kouzlem civilizace v podobě monumentálních římských staveb. Tedy, vlastně se jedná o kompletní vykácení lesů a výstavbu mramoráků, předchůdce dnešních paneláků.

Žánr: Animovaný
Hrají a postavy: Roger Carel (Astérix (Pavel Trávníček)), Lorŕnt Deutsch (Anglaigus), Laurent Lafitte (Duplicatha), Alexandre Astier (Oursenplus), Alain Chabat (Sénateur Prospectus (Michal Suchánek)), Elie Semoun (Cubitus)
Země: Francie
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT :D 13.7.2022 09:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko