Sledovat Asterix i Obelix: Misja Kleopatra online

Přehrajte si Asterix i Obelix: Misja Kleopatra online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 117 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Asterix i Obelix: Misja Kleopatra
  Trailer k pořadu Asterix i Obelix: Misja Kleopatra   Sledovat Asterix i Obelix: Misja Kleopatra online
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Pohádka, Rodinný
Režie:
Alain Chabat
Hrají a postavy:
Gérard Depardieu (Obélix), Christian Clavier (Astérix), Jamel Debbouze (Numérobis), Monica Bellucciová (Kleopatra), Alain Chabat (Jules César), Claude Rich (Getafix)
Země:
Francie, Německo
Rok výroby:
2002
Popis:
Statečný Obelix přijíždí do Egypta, aby pomohl egyptské královně Kleopatře vyhrát sázku s Juliem Césarem!

Píše se rok 52 před Kristem. Egypt slavné Kleopatry je pod nadvládou římského impéria. A co je horší - Kleopatra a Caesar jsou milenci. Císař, jak si Caesar sám rád říká, si přesto nemůže odpustit sarkastické výroky na adresu Egypťanů. Podrážděná vládkyně navrhne sázku, která má tyto podmínky: když se jí podaří vybudovat přepychový palác do 3 měsíců, Caesar bude muset veřejně prohlásit, že Egypťané jsou největším národem mezi všemi. Ale postavit palác za 3 měsíce je téměř nesplnitelná úloha. Numerobis, architekt, který byl stavbou pověřen, "má na vybranou": buď dostane tučnou odměnu, anebo poslouží jako večeře krokodýlovi. Takováto situace přímo volá po zázraku! A tím zázrakem jsou Asterix, Obelix a jejich věrný přítel druid Panoramix, jediný, který zná tajemství výroby čarovného nápoje. Ale budou stačit tři Galové s čarovným nápojem proti silným Caesarovým vojskům a zlým intrikám lstivého Amonbofise? Pomohou Numerobisovi dokončit titánskou práci? Budou muset použít všechen svůj důvtip, odvahu, sílu a humor, aby se podařilo postavit palác včas...
Hodnocení:
68 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski