Sledovat Arthur a souboj dvou světů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Arthur a souboj dvou světů
  Trailer k pořadu Arthur a souboj dvou světů   Sledovat 1460 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Pohádka, Rodinný, Dětem
Režie:
Luc Besson
Hrají a postavy:
Selena Gomezová (Selenia (Zuzana Norisová)), Freddie Highmore (Arthur (David Štěpán)), Jimmy Fallon (princ Betameche (Jan Rimbala)), Mia Farrowová (babička), Iggy Pop (Darkos (hlas)), Robert Stanton (Armand (Miroslav Táborský))
Země:
Francie
Rok výroby:
2010
Popis:
Bitva může začít!

Pomocí lsti se Maltazard dostal do světa lidí. Má jasný cíl: sestavit armádu jeho přívrženců a převzít nad-vládu nad celým světem. Vypadá to, že plány mu může zmařit jenom Arthur, který se ale musí nejdříve dostat do své ložnice a vrátit se do své původní velikosti! Uvězněný v drobném tělíčku Minimoje, se může samozřejmě spolehnout na pomoc Selenie a Betameche a kupodivu také na Darkose, syna Maltazarda, který tvrdí, že chce přejít na jeho stranu. V závěrečném boji proti Maltazardovi, kdy jde Arthur se svými kamarády pěšky, jede na kole, v autě a dokonce i na motorce Harley Davidson, bude Arthur s kamarády potřebovat veške-rou pomoc, kterou seženou.
Hodnocení:
56 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski