Sledovat Arrietty ze světa půjčovníčků online

Přehrajte si Arrietty ze světa půjčovníčků online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, dobrodružný, fantasy, pohádka, rodinný Arrietty ze světa půjčovníčků na JOJ Cinema!
  Trailer k pořadu Arrietty ze světa půjčovníčků   Sledovat Arrietty ze světa půjčovníčků online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, fantasy, pohádka, rodinný
Režie:
Hiromasa Yonebayashi
Hrají a postavy:
Moises Arias (Spiller), Bridgit Mendlerová (Arrietty), David Henrie (Shawn), Will Arnett (Pod), Carol Burnettová (Hara), Amy Poehlerová (Homily)
Země:
Japonsko
Rok výroby:
2010
Popis:
14letá Arrietty žije se svou rodinou "malinkých lidí" poklidným životem pod podlahovými prkny lidského domu. Vše se však mění, když Arrietty spatří chlapec jménem Šó. Znamená to pro rodinu nebezpečí? Budou se muset přestěhovat? Ale co když je možné, aby mezi člověkem a tímto malým stvořením vzniklo přátelství...? Kariguraši no Arrietty, japonský animovaný film studia Ghibli, je založený na pohádkové sérii knih "The Borrowers" z roku 1952, podle které byly již dříve natočeny i jiné filmy.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski