Sledovat Arrietty ze světa půjčovníčků online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Arrietty ze světa půjčovníčků
  Trailer k pořadu Arrietty ze světa půjčovníčků   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Pohádka, Rodinný
Režie:
Hiromasa Yonebayashi
Hrají a postavy:
Moises Arias (Spiller), Bridgit Mendlerová (Arrietty), David Henrie (Shawn), Will Arnett (Pod), Carol Burnettová (Hara), Amy Poehlerová (Homily)
Scénář:
Hayao Miyazaki, Keiko Niwa
Země:
Japonsko
Rok výroby:
2010
Popis:
Pojďte s námi navštívit fantaskní svět půjčovníčků, kteří žijí jako pidi domácí skřítkové a třeba i existují v našich životech :-) Mladá Arrietta (14 let) žije se svými rodiči Clockovými v domě, kde bydlí i babička mladého chlapce Šóa. Vše, co potřebují k životu, si „půjčují“ od velkých lidí, u kterých bydlí. Žijí v pouhých mezerách mezi zdmi a v místech pod podlahami starých domů, a přesto jsou spokojeni ve svých poklidných životech malinkatých lidí.
Hodnocení:
76 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko