Anička s lískovými oříšky

Sledovat
Anička s lískovými oříšky
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Romantická pohádka o věrné lásce a o tom, jak je těžké ji naplnit.
"Ještě jsem neviděl dvě sestry, aby se měly tak rády", vzdychne král Štěpán, když objeví na staré tvrzi v lesích, kam zabloudí při lovu, svou jedinou a velikou lásku, osiřelou rytířskou dcerku Aničku. A skutečně, Katka stojí věrně po boku své nevlastní sestry, i když té osud připraví, díky macešině kletbě, nejtěžší zkoušky, jaké mohou mladou, krásnou dívku potkat. A tak může královna víl v závěrečné písni zazpívat nejen milencům z pohádkového příběhu, ale i nám všem: "Každou láskou zlo se překročí, každá láska boha tlumočí, uvadá květ, který stojí sám tak pro tebe lásku mám..."

Žánr: Pohádka, Dětem, Rodinný, Romantický
Režie: Aleš V. Horal
Hrají a postavy: Jan Čenský (King Stepán), Martin Stránský (Prince Jaromír), Jan Přeučil (Treasurer), Jana Brejchová (Katkas mother / Anickas stepmother / the bad magic), Gabriela Filippi (královna), Kristina Jelínková (Katka)
Scénář: Lucie Konášová, Jana Vladiskava
Země: Česká republika
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 58 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko