Sledovat Anička s lískovými oříšky online

Přehrajte si Anička s lískovými oříšky online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online pohádka, dětem, rodinný, romantický Anička s lískovými oříšky na ČT1!
  Trailer k pořadu Anička s lískovými oříšky   Sledovat Anička s lískovými oříšky online
Žánr:
pohádka, dětem, rodinný, romantický
Režie:
Aleš V. Horal
Hrají a postavy:
Jan Čenský (King Stepán), Martin Stránský (Prince Jaromír), Jan Přeučil (Treasurer), Jana Brejchová (Katkas mother / Anickas stepmother / the bad magic), Gabriela Filippi (královna), Kristina Jelínková (Katka)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1993
Popis:
Romantická pohádka o věrné lásce a o tom, jak je těžké ji naplnit.

"Ještě jsem neviděl dvě sestry, aby se měly tak rády", vzdychne král Štěpán, když objeví na staré tvrzi v lesích, kam zabloudí při lovu, svou jedinou a velikou lásku, osiřelou rytířskou dcerku Aničku. A skutečně, Katka stojí věrně po boku své nevlastní sestry, i když té osud připraví, díky macešině kletbě, nejtěžší zkoušky, jaké mohou mladou, krásnou dívku potkat. A tak může královna víl v závěrečné písni zazpívat nejen milencům z pohádkového příběhu, ale i nám všem: "Každou láskou zlo se překročí, každá láska boha tlumočí, uvadá květ, který stojí sám tak pro tebe lásku mám..."
Hodnocení:
56 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski