Sledovat Alvin i wiewiórki 2 online

Přehrajte si Alvin i wiewiórki 2 online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, komedie, rodinný, romantický Alvin i wiewiórki 2 na !
  Trailer k pořadu Alvin i wiewiórki 2   Sledovat Alvin i wiewiórki 2 online
Žánr:
animovaný, komedie, rodinný, romantický
Režie:
Betty Thomasová
Hrají a postavy:
Zachary Levi (Toby Seville), David Cross (Ian Hawke), Jason Lee (Dave Seville), Justin Long (Alvin (hlas)), Matthew Gray Gubler (Simon (hlas)), Jesse McCartney (Theodore (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Jsou zpět a nejsou sami.

Příběh čipmanků, kteří uspěli ve světě showbyznysu, se tentokráte odehrává více ve škole. - Dave je po koncertě hospitalizován v Paříži. O čipmanky se má postarat za mořem jeho teta, ale „kluci“ nakonec skončí v péči Daveova bratrance Tobyho. Ten má bdít nad tím, aby chodili včas do školy i do postele. Nové žáky nominuje jejich oddaná fanynka, ředitelka Rubinová, do meziškolní pěvecké soutěže. Bývalý manažer čipmanků Ian živoří, dokud mu na práh nedorazí tří nadané čipmančice, hovořící slovensky. Muž z nich vytvoří skupinu Čiperky, v níž vidí novou šanci.
Hodnocení:
48 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski