Sledovat Állati küldetés- 1. évad online

Přehrajte si Állati küldetés- 1. évad online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Állati küldetés- 1. évad
  Sledovat Állati küldetés- 1. évad online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Luc Chamberland, Martin Kratt, Simon Paquette, Cheryl Knapp, Chris Kratt
Hrají a postavy:
Chris Kratt (Chris), Martin Kratt (Martin,M.K / ...), Athena Karkanis (Aviva Corcovado / ...), Jonathan Malen (Jimmy Z), Heather Bambrick (Koki), Zachary Bennett (Zach Varmitech)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Připoj se k dobrodružným výpravám Chrise a Martina Krattových a sleduj, s jakými divokými zvířaty se setkávají, jaké může existovat spojení mezi vědou a zábavou! Poznávej na cestách místa, kde zvířata žijí, ať už je to kdekoli na světě! Každá z příhod nám přiblíží život zvířat a takové okamžiky, které ani v přírodě neuvidíme každý den. Jsou to příběhy plné záhad, ochrany zvířat a veselého smíchu.
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
M2 M2 Archív a všechna videa pořadů televize M2 online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko