Sledovat Alica v krajine zázrakov online

Přehrajte si Alica v krajine zázrakov online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 82 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
  Sledovat Alica v krajine zázrakov online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, fantasy, rodinný
Režie:
Taku Sugiyama, Shigeo Koshi
Hrají:
Taraková (Alice), Masako Nozawa (Benny Bunny), Yoshiko Matsuo (matka), Kumiko Mizukura (Celia), Akio Nojima (otec), Kenichi Ogata (bílý králík)
Země:
Japonsko, Německo
Rok výroby:
1983
Popis:
Nesmrtelný pohádkový příběh Lewise Carrola se k vám nyní dostává v animované podobě. Alenka se vydá po stopách záhadného Bílého králíka a ocitne se v říši divů. Zde se setkává se zajímavými postavičkami a prožívá s nimi nádherná dobrodružství. Pojďte se spolu s ní seznámit s Bílým králíkem, Bláznivým kohoutem, Srdcovou královnou a dalšími obyvateli tohoto divuplného světa. Zažijte dobrodružství plná fantaie, kouzel a zázraků.
Hodnocení:
71 %
Sledujte na:
STV2

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.