Sledovat Aladin a král zlodějů online

Přehrajte si Aladin a král zlodějů online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 99 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online animovaný, fantasy, komedie, rodinný Aladin a král zlodějů na HBO2!
  Trailer k pořadu Aladin a král zlodějů   Sledovat Aladin a král zlodějů online
Žánr:
animovaný, fantasy, komedie, rodinný
Režie:
Tad Stones
Hrají a postavy:
Robin Williams, Scott Weinger (Aladdin - hlas), Linda Larkinová (Princezna Jasmine - hlas), John Rhys-Davies (Král zlodějů/Cassim - hlas), Gilbert Gottfried (Papoušek Iago - hlas), Jerry Orbach (Sa'luk - hlas)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Milenecká dvojice Aladin a princezna Jasmína má před svatbou. Jak se někdy před tímto důležitým obřadem stává, začnou Aladina sužovat pochybnosti. Ani ne tak, jakým bude manželem, ale spíš jakým bude rodičem, když ani nepoznal vlastního otce. Jak se ovšem ukáže, všechno se dá napravit. Jeho otec je stále naživu a nebude to trvat dlouho a oba se konečně setkají.
Hodnocení:
64 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski