Sledovat A brémai muzsikusok - Készült a Grimm testvérek meséje nyomán online

Přehrajte si A brémai muzsikusok - Készült a Grimm testvérek meséje nyomán online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 119 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
A brémai muzsikusok - Készült a Grimm testvérek meséje nyomán
  Sledovat A brémai muzsikusok - Készült a Grimm testvérek meséje nyomán online
Žánr:
Pohádka, Rodinný
Režie:
Dirk Regel
Hrají a postavy:
Peter Striebeck (Esel (hlas)), Harald Schmidt (továrník Hahn (hlas)), Hannelore Elsnerová (Katze (hlas)), Bastian Pastewka (Hund (hlas)), Florian Martens (Bauer Georg), Gesine Cukrowská (Bäuerin Martha)
Země:
Německo
Rok výroby:
2009
Popis:
Na dvoře u sedláka Georga žili osel, kterému už ubývalo sil, starý pes, který už byl na lovu k ničemu, kočka, která už nezvládala lovit myši, a starý kohout. Sedlákova zlá žena se jich chtěla zbavit a tak se zvířátka rozhodla raději utéct do Brém. V jejich patách se vydala i dcera, kterou macecha zle trápila a nepřála jí jejího mládence...
Hodnocení:
56 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski