Sledovat 101 dalmatyńczyków online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
101 dalmatyńczyków
  Sledovat 1469 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný
Režie:
Victor Cook, Skip Jones, Ken Boyer, Rick Schneider, Peter Ferk, Tony Craig
Hrají a postavy:
Kath Soucieová (Cadpig / ...), Tara Strongová (Spot / ...), Jeff Bennett (Lt. Pug / ...), Frank Welker (Scorch / ...), April Winchellová (Cruella de Vil), Charlotte Raeová (chůva)
Země:
USA
Rok výroby:
1997-1998
Popis:
Boj mezi dobrem a zlem se dostal až ke psům.

Poté, co překazili ďábelský plán Cruelly DeVilové udělat kožich ze štěněčí kůže, se rodina Dearlyových (Roger a Anit Dearlyovi, chůva, Pongo, Perdita, jejich 15 štěňat a 84 adoptovaných štěňat) stěhuje do nového domu na venkově. Tento díl se soustředí na tři štěnata Ponga a Perdity, odvážného Luckyho, Rollyho a Cadpig. Společně s kamarádem kuřetem jménem Spot, brání svůj nový domov před Cruellou DeVil (šéfkou Anity a zároveň jejich novou sousedkou), neustále se dostávají do potíží a zažívají nejrůznější dobrodružství kolem farmy.
Hodnocení:
61 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski