Sledovat 101 dalmatinů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
101 dalmatinů
  Trailer k pořadu 101 dalmatinů   Sledovat 1473 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Stephen Herek
Hrají a postavy:
Glenn Closeová (Cruella De Vil), Jeff Daniels (Roger), Joely Richardsonová (Anita), Joan Plowrightová (Nanny), Hugh Laurie (Jasper), Mark Williams (Horace)
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
101 živých dalmatinů - 101 % perfektní zábavy. Glenn Closeová a 101 flekatých psů v hlavních rolích.

Návrhářka Anita a její budoucí manžel Roger se náhodou seznámí v parku, kde oba venčí své psy. Dalmatiny, samozřejmě. Pongo a Perdita v sobě najdou stejné zalíbení jako jejich majitelé, ale když se narodí rozkošná štěňátka, Cruella a její dva pohůnci malé dalmatiny ukradnou. Pejskům hrozí veliké nebezpečí, Jenže lidská i zvířecí solidarita nakonec překazí Cruelliny plány a šťastná rodina se znovu setkává.
Hodnocení:
58 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko