HBO OD v Lepší.TV

Alita: Bojový Anděl
MEG: Monstrum z hlubin
Ready Player One: Hra začíná
Percy Jackson: Moře nestvůr
Captain Marvel
Kráska a zvíře
Armageddon
2 zbraně

HBO OD je obrovská videotéka, která přináší stovky filmů a seriálů všech žánrů, včetně titulků a možnosti přehrávání ve zvukové stopě 5.1. Mezi nejoblíbenější seriály patří například Černobyl, který očaroval milióny diváku svou temnou atmosférou, stálé velice oblíbená Hra o trůny nebo Teorie velkého třesku. Z filmů to pak je oscarový Bohemian Rhapsody nebo Interstellar. Obrovská nabídka pořadů jednoduše uspokojí i ty nejnáročnější diváky a kromě toho umožňuje sledovat i kompletní série televizních seriálů nehledě na to, kdy byly vysílány. Dostupná je všem uživatelům Lepší.TV s předplaceným balíčkem HBO.

Spojení Lepší.TV a HBO OD zajistilo rozšíření HBO OD do značek smart TV, kde doposud dostupné nebylo. Lepší.TV dominuje počtem podporovaných zařízení a aktuálně je k dispozici na 23 značkách chytrých televizorů. Na všech se HBO OD díky Lepší.TV stává nyní dostupné.

HBO OD má v aplikaci Lepší.TV svou vyhrazenou sekci, která je k dispozici v horním menu. Po kliknutí se divák okamžitě dostává do záplavy nejrůznějších pořadů rozdělených do tří hlavních skupin – filmy, seriály a pořady pro děti. Vedle skupin se nachází tlačítko pro nastavení nejrůznějšího filtrování a uspořádání obsahu HBO OD. Uživatel si může nastavit, zda chce zobrazovat pouze americké filmy z 80. let, dokumentární pořady z Evropy, animované dětské pořady nebo cokoli jiného. Možností, jak si upravit HBO OD přesně tak, jak vyžaduje, má doslova nekonečně mnoho. Pro pohodlnost samozřejmě nechybí ani tlačítko pro vyhledávání pořadů.

Objednat HBO

Bez vědomí
Černobyl
Watchmen
Teorie velkého třesku
Castle Rock
Hořící keř
Hledání Aljašky
Jeho temné esence

22.10.2019
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski