Watch movie
Zralé víno
online

Film Zralé víno
  Trailer for movie Zralé víno Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 146 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Kraj vinic na jižní Moravě je filmařsky velmi atraktivní, a tak se po letech vrátili filmaři i do Pálavic, aby pro diváky natočili další osudy jejich obyvatel. Snímek Zralé víno je volným pokračováním komedie Bouřlivé víno z roku 1976. Opět se setkáme s ryzím člověkem Michalem Janákem, místopředsedou JZD Rozvoj a vinařem tělem i duší, který musí také tentokrát řešit více problémů než jen svůj žlučník. Má potíže se stavbou sušárny kukuřice a navíc se ostře staví proti plánu nového předsedy Urbana, jenž chce v družstvu zavést přidruženou výrobu nábytku. Do celé záležitosti se navíc zaplete podnikavý pan Weber, zloděj a podvodník ve vysoké funkci, který Janáka připraví o velké peníze. Janák však společně s přáteli zosnuje plán, jak podvodníka nachytat na švestkách a k tomu ještě získat nazpět peníze družstva i vlastní úspory...

Genre: Comedy
Directed by: Václav Vorlícek
Starring: Vladimír Mensík (Janák Michal), Bozidara Turzonovová (Kateoina Janáková), Iva Janzurová (Ruena), Jirí Sovák (Semerád), Miloš Kopecký (Weber), Josef Vetrovec (Chovanec)
Country: Czechoslovakia
Year: 1981
Score: 66 %
Play this program broadcasted on channel Filmbox at 28.9.2022 15:55
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська