Watch movie
Zítra to roztočíme, drahoušku
online

Film Zítra to roztočíme, drahoušku
  Trailer for movie Zítra to roztočíme, drahoušku Trailer
Watch movieZítra to roztočíme, drahoušku HD online . Order Lepší.TV and watch 2 398 movies over the Internet on your TV or computer and 143 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Postarší seladon Evžen Novák si přivydělává jako komparsista. Jednou potká při návratu domů sousedku Bartáčkovou a v žertu jí naznačí, že je jí manžel nevěrný. Bartáček si to nedá líbit a slíbí Novákovým pomstu. Ti si rádi před sousedy hrají na lidi z lepší společnosti a jejich syn René si s oblibou vylepšuje jméno různými tituly. Začíná malá soukromá sousedská válka, která má být ukončena ve chvíli, kdy se má starý činžák bourat a obě znepřátelené rodiny stěhovat. Jenže protože jde o komedii, obě rodiny se opět setkávají jako sousedé. Není pak divu, že i svatební oznámení Reného a neteře Bartáčkových Nadi je považováno za poněkud hloupý vtip...

Genre: Comedy
Directed by: Petr Schulhoff
Starring: Iva Janzurová (Alena Bartáčková), Stella Zázvorková (Nováková), Miloš Kopecký (Evžen Novák), František Peterka (Karel Bartáček), Dagmar Havlová (Naďa), Luděk Sobota (René Novák)
Screenplay: Petr Schulhoff
Country: Czechoslovakia
Year: 1976
Score: 77 %
Play this program broadcasted on channel STV1 at 12.6.2022 16:05
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia