Watch movie
Ten svetr si nesvlíkej
online

Film Ten svetr si nesvlíkej
  Trailer for movie Ten svetr si nesvlíkej Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 144 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Puntičkářský otec Novák je vyslán do lázní, což nese velice těžce. Denně volá domů a kontroluje chod své rodiny. Mezitím dostane jeho žena dopis o nemanželském dítěti, které se nachází v dětském domově. To zapříčiní narušení řádného chodu rodiny, která se domnívá, že se jejich otec prohřešil. Ten zase, když mu o dopise zmateně vypráví manželka, má za to, že jejich dcera Míša je v jiném stavu. Vznikne tím spousta nedorozumění, komických situací, rodiče paní Novákové plánují vystěhování nehodného zetě z bytu, ten zase v lázních protelefonuje nejen spoustu peněz, ale prošvihne několikrát i „večerku“. Když je jeho spolubydlící navíc nachytán na pokoji s jinou pacientkou, jsou oba předčasně z lázeňské péče propuštěni. Navíc se provalí i to, že sedmnáctiletá Míša má známost. Prostě zmatek nad zmatek.

Genre: Comedy
Directed by: Zdeněk Míka
Starring: Iva Janzurová (Matka), Petr Nározný (Otec), Stella Zázvorková (Babička), Zdeněk Rehor (Dědeček), Zuzana Bydzovská (Míša), Miroslav Vladyka (Tomáš)
Country: Czechoslovakia
Year: 1980
Score: 74 %
Play this program broadcasted on channel Filmbox at 4.11.2022 11:45
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська