Watch movie
Slavnosti sněženek
online

Film Slavnosti sněženek
  Trailer for movie Slavnosti sněženek Trailer
Watch movieSlavnosti sněženek HD online . Order Lepší.TV and watch 2 398 movies over the Internet on your TV or computer and 143 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Povídka je vlastně portrétní miniaturou sousedů, s nimiž Bohumil Hrabal žil uprostřed chatové oblasti v Kersku nedaleko Prahy. Většina literárních postav má svůj reálný a živý předobraz. S neopakovatelným vypravěčským stylem spisovatele a skvělou profesionální technikou režiséra se před vašima očima rozvíjí nostalgická, ale především hluboce lidská freska žánrových příběhů lidí a lidiček žijících v Polabí. Znovu ožívají pan Franc, Leli, rodina hostinského z Hájenky a nezapomenutelný příběh sporu dvou mysliveckých jednot nad zastřeleným kancem. Ve filmu se snoubí poetično s realistickým popisem, stylizovaná nadsázka s humornou drobnokresbou, události veselé s událostmi smutnými.

Genre: Comedy
Directed by: Jirí Menzel
Starring: Rudolf Hrusínský (Franc), Jaromír Hanzlík (Leli), Josef Somr (Vyhnálek), Petr Cepek (Řezník), Miloslav Stibich (Jelínek), Petr Brukner (Řidič traktoru)
Country: Czechoslovakia
Year: 1984
Score: 81 %
Play this program broadcasted on channel Nova at 9.10.2022 18:05
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia