Watch movie
Poslušně hlásím
online

Film Poslušně hlásím
  Trailer for movie Poslušně hlásím Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 131 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Druhý díl satirické komedie začíná odjezdem Švejka a nadporučíka Lukáše do Českých Budějovic. Švejk spolu s průvodčím omylem zatáhnou za záchrannou brzdu. Švejka vysazují v Táboře, kde o jeho trestu má rozhodnout přednosta. Soucitný pán za Švejka zaplatí pokutu a dá mu peníze na novou jízdenku. Švejk peníze propije a musí tedy do Budějovic dojít pěšky. Cestou zabloudí a v Putimi je zatčen. Lukášovi mezi tím přidělí nového sluhu Balouna. Když Švejk dojde do Budějovic, je zařazen jako ordonanc marškumpanie. Vojáci odjíždí na frontu. Švejk hledá ubytování pro vojáky. U rybníka najde ruskou uniformu a oblékne si ji. Díky svému štěstí unikne trestu smrti za velezradu. Švejkův oddíl se dostane do těžké palby. Po té, co střelba utichne, z díry po granátu vyleze usměvavý Švejk.

Genre: Comedy
Directed by: Karel Steklý
Starring: Rudolf Hrusínský (Josef Svejk), Svatopluk Benes (Nadporucík Lukás), Jaroslav Marvan (Flanderka strázmistr), Miloš Nedbal (Generálmajor von schwarzburg), Fanda Mrázek (Závodcí), Jaroslav Vojta (Ovcák)
Country: Czechoslovakia
Year: 1957
Score: 82 %
Play this program broadcasted on channel Nova Cinema at 21.4.2022 16:55
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia