Watch movie
Partie krásného dragouna
online

Film Partie krásného dragouna
  Trailer for movie Partie krásného dragouna Trailer
Watch moviePartie krásného dragouna HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 531 movies over the Internet on your TV or computer and 144 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Jednoho večera je ve své vile na předměstí zavražděna bohatá soukromnice Františka Zuzánková. Už po krátkém čase začne komisař Zdychynec, který spolupracuje na vyšetřování s policejním radou Vacátkem, ze zločinu podezřívat snoubence své dcery Kamilky, mladého poručíka od dragounů - Rudiho Macháčka. To, že v den vraždy přišel pozdě na taneční zábavu a choval se značně podezřele, není jedinou stopou, která ukazuje přímo na něj. Výslech mezi čtyřma očima však skončí hádkou a fackami. Zdychynec se svěří Vacátkovi a tan pošle za Rudim detektiva Brůžka. Ten vypátrá, že pohledný dragoun má pletky i s dalšími dívkami. Všechny jsou s ním v jiném stavu a všechny doufají, že se s nimi ožení. Mezitím Zdychynec přijde na další stopu, kterou je synovec zavražděné paní Zuzánkové, cirkusák Pepa Zuzánek. Který z mužů vraždil, to je otázka, na kterou musí najít odpověď Vacátko se svými detektivy Brůžkem a Boušem, za neocenitelné pomoci komisaře Zdychynce.

Genre: Comedy, Crime
Directed by: Jiří Sequens
Starring: Josef Vinklár (Bouse), Josef Bláha (Bruzek), Josef Abrhám (Dragoun), Helga Cocková, Květa Fialová (Lover), Eva Foustkova (Zuzánková)
Country: Czechoslovakia
Year: 1970
Score: 77 %
Play this program broadcasted on channel Seznam.cz TV at 5.1.2023 20:15
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська