Film
Osudové léto v Mazurách

Film Osudové léto v Mazurách
  Trailer  for movie Osudové léto v Mazurách
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 153 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Movie information

Sabina, mladá žena s Aspergerovým syndromem, cestuje do Polska, aby prodala pozemek, který zdědila po svém otci. Jelikož je ve finanční tísni, s tímto požadavkem na ni bezohledně tlačí Dorota Kowalski, bývalá chůva jejího otce, a Dorotin bratr Marek. Oba žijí na farmě, a Marek nutně potřebuje pozemek na chov buvolů. Sabine má problémy v osobním kontaktu s jinými lidmi: nedokáže si správně interpretovat mimiku a gesta, a nerozpozná ironii, vše vždy bere doslova. Její zvláštní povahové rysy vedou často k nedorozuměním a konfliktům, ale i k vtipným situacím - zejména pro Marka. Snaží se vcítit do Sabinina světa, a chce ji přesvědčit, aby zůstala na farmě déle ...

Orig. title:

Ein Sommer in Masuren

Genre: Comedy, Romance
Directed by: Karola Meeder
Starring: Christina Grosse (Sabine Waldmann), Stefan Murr (Marek Kowalski), Irene Rindje (Marta Kowalski), Witold Debicki (Onkel Dimitri), Dietrich Hollinderbäumer (Jakub Wozniak), Michael Kranz (Zugschaffner)
Screenplay: Claudia Leins
Country: Germany
Year: 2015
Score: 58 %
Broadcasted on: Prima Star
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine