Watch movie
Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
online

Film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
  Trailer for movie Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 146 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Slavojem Houslice prošlo mnoho hráčů a koučů, ale jen Pepik Hnátek se v něm zapsal navěky. Legendární trenér má plot ve sparťanských barvách, notýsek plný taktických poznámek a trauma z toho, že Houslice nikdy nepostoupily do Kraje. Kouč je ale přesvědčený, že když budou hráči plnit jeho pokyny, úspěch se dostaví. Jenže život není jen o brankách a bodech, ale i o nemocných srdcích, porouchaných drážních signalizacích a kolotočářích, kteří obsadí hřiště a nechtějí se hnout... Miroslav Krobot v roli trenéra, který pro fotbal žije a neváhal by pro něj i zemřít.

Genre: Comedy
Directed by: Jan Prusinovsky
Starring: Miroslav Krobot (Pepik Hnátek), Ondřej Vetchý (Jirka Luňák), David Novotny (Jarda Kužel), Luděk Sobota (Václav Orel), Jaroslava Pokorná (Antonie Hnátková), Leos Noha (Adolf Větvička)
Country: Czech Republic
Year: 2012
Score: 72 %
Play this program broadcasted on channel Nova Cinema at 6.10.2022 16:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська