Watch movie
Návštěvníci 3: Revoluce
online

Film Návštěvníci 3: Revoluce
  Trailer for movie Návštěvníci 3: Revoluce Trailer
Watch movieNávštěvníci 3: Revoluce HD online . Order Lepší.TV and watch 2 398 movies over the Internet on your TV or computer and 143 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Středověký rytíř Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille jsou chyceni v labyrintu času, který je nakonec vyplivne do vzrušující doby epochálních dějinných změn a převratů. Do doby Velké francouzské revoluce. Kromě nepochopitelných pořádků musí oba čelit i svým potomkům. Extravagantní a zhýralí aristokraté v linii rytíře Godefroye to mají v revoluční době trošku nahnuté a potřebují se dostat z Francie pryč. Zatímco z pradětí sluhy Jacquouille La Fripouille jsou nadšení revolucionáři a mají v plánu zabavit jejich hrad i veškeré bohatství. Doba nevratných sociálních kotrmelců by zamotala hlavu leckomu a klasicky uspořádaná dvojka ze středověku

Genre: Comedy
Directed by: Jean-Marie Poiré
Starring: Christian Clavier (Jacquouille la Fripouille / Jacquouillet), Jean Reno (Comte Godefroy de Montmirail), Franck Dubosc (Gonzague de Montmirail), Karin Viard (Adélaïde de Montmirail), Sylvie Testud (Charlotte Robespierre), Marie-Anne Chazel (Prune)
Country: France
Year: 2016
Score: 46 %
Play this program broadcasted on channel JOJ Cinema at 3.10.2022 14:55
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia