Watch movie
Láska prochází žaludkem
online

Film Láska prochází žaludkem
  Trailer for movie Láska prochází žaludkem Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 132 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Úspěšná zaměstnankyně velké korporace Mina Jonesová je vyslána do malého městečka, aby obnovila obyčejnou místní restauraci. Zdálo by se, že pro Minu půjde o zadání jako každé jiné, neboť provádět radikální změny je součástí její práce. Ale tato role je pro ni skutečnou výzvou, protože se jedná o Minino rodné město a oblíbená místní restaurace je nyní ve vlastnictví Claye Harta, její staré středoškolské lásky. Tento návrat do minulosti může mít obrovský vliv na Mininu budoucnost, protože stará láska opravdu nerezaví...

Genre: Comedy, Romance
Directed by: David Mackay
Starring: Taylor Cole (Mina Jones), Andrew W. Walker (Clay Hart), Alley Mills (Tallulah Jones), Marcus Rosner (Reed), Robert Moloney (Deacon), Jenn Griffin (Grace)
Screenplay: Damon Hill, Howard Chesley
Country: USA
Year: 2016
Score: 62 %
Play this program broadcasted on channel Prima MAX at 22.12.2021 18:10
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia