Watch movie
Kdo nastaví kůži
online

Film Kdo nastaví kůži
  Trailer for movie Kdo nastaví kůži Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 131 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Inspektor Lucas odešel od policie a zvolil si profesi soukromého detektiva. Jeho nejnovější úkol vypadá na první pohled banálně: má najít slepou dívku, o níž se vyšetřovatelé domnívají, že utekla z domova. Brzy se ale ukazuje, že případ je mnohem závažnější. Lucas na každém kroku naráží na tvrdé protivníky. Nechávají za sebou mrtvoly - a podezření z vražd padá na Lucase. Je pevně rozhodnut přijít tomu rozsáhlému komplotu na kloub, musí se však skrývat. V té těžké situaci má pouhé dva pomocníky: někdejšího penzionovaného kolegu a jeho krásnou sekretářku Charlottu...

Directed by: Alain Delon
Starring: Alain Delon (Choucas), Anne Parillaud (Charlotte), Daniel Ceccaldi (Coccioli), Jean-Pierre Darras (Commissaire Chauffard), Xavier Depraz (Kasper), Jacques Rispal (Professeur Bachhoffer)
Country: France
Year: 1981
Score: 66 %
Play this program broadcasted on channel ČT2 at 3.12.2021 20:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia