Film
Jak básníci přicházejí o iluze

Film Jak básníci přicházejí o iluze
  Trailer  for movie Jak básníci přicházejí o iluze
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 153 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Movie information

Ve druhé části „básnické“ série režiséra Dušana Kleina a scenáristy Ladislava Pecháčka se opět sejdeme se Štěpánem Šafránkem, tentokrát již jako studentem medicíny, a jeho přítelem Kendym, studujícím na FAMU. Seznámíme se s novými Štěpánovými spolužáky - Honzou Antošem z Kolína, Moravákem Venošem a černochem Numirou Cassou Thombem alias Mirečkem. Štěpán usilovně, leč ne vždy úspěšně, bojuje jak s náročným studiem, tak s odmítavou kráskou Jeskyňkou. Zatímco studijní výsledky se po úmorné dřině dostaví, s láskou je to horší. Štěpán ztrácí iluze, ale už ví, že „na každém konci je pěkné to, že něco jiného začíná…“

Genre: Comedy, Romance
Directed by: Dušan Klein
Starring: Josef Somr (Prof. Jecmen), Josef Dielle (Mirecek), Karel Roden (Honza), Jan Preucil (Doc. Sejkora), Akram Stanek (Masarík), Adolf Filip (Kendyho otec)
Country: Czechoslovakia
Year: 1984
Score: 72 %
Broadcasted on: Seznam.cz TV
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine