Watch movie
Jak básníci přicházejí o iluze
online

Film Jak básníci přicházejí o iluze
  Trailer for movie Jak básníci přicházejí o iluze Trailer
Watch movieJak básníci přicházejí o iluze HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 470 movies over the Internet on your TV or computer and 144 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Ve druhé části „básnické“ série režiséra Dušana Kleina a scenáristy Ladislava Pecháčka se opět sejdeme se Štěpánem Šafránkem, tentokrát již jako studentem medicíny, a jeho přítelem Kendym, studujícím na FAMU. Seznámíme se s novými Štěpánovými spolužáky - Honzou Antošem z Kolína, Moravákem Venošem a černochem Numirou Cassou Thombem alias Mirečkem. Štěpán usilovně, leč ne vždy úspěšně, bojuje jak s náročným studiem, tak s odmítavou kráskou Jeskyňkou. Zatímco studijní výsledky se po úmorné dřině dostaví, s láskou je to horší. Štěpán ztrácí iluze, ale už ví, že „na každém konci je pěkné to, že něco jiného začíná…“

Genre: Comedy, Romance
Directed by: Dušan Klein
Starring: Josef Somr (Prof. Jecmen), Josef Dielle (Mirecek), Karel Roden (Honza), Jan Preucil (Doc. Sejkora), Akram Stanek (Masarík), Adolf Filip (Kendyho otec)
Country: Czechoslovakia
Year: 1984
Score: 74 %
Play this program broadcasted on channel Seznam.cz TV at 8.11.2022 20:15
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська