Watch movie
Dáma na kolejích
online

Film Dáma na kolejích
  Trailer  for movie Dáma na kolejích
Watch movieDáma na kolejích HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 327 movies over the Internet on your TV or computer and 153 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Řidička tramvaje Marie má na krku každodenní kolotoč povinností: práce, děti, jesle, nákupy, čistírna. Dělá to ráda, protože svého muže miluje. Situace se však změní, když na Malostranském náměstí uvidí manžela Václava, který objímá elegantní blondýnku. Oba mají kufříky a vracejí se ze služební cesty. Marii se zhroutí svět, opustí tramvaj, která ucpe náměstí. Domů však už přichází s bojovnou písničkou. Komická postavička v dlouhém kabátě šoféra Dopravního podniku vybere všechny úspory z banky, vtrhne na módní přehlídku, zkoupí všechny modely a začne se měnit na dámu. Zkoncuje s podřadným postavením pracující vdané ženy a matky.

Genre: Comedy, Musical
Directed by: Ladislav Rychman
Starring: Libuse Geprtová (Kateřina), Jiřina Bohdalová (Marie), Radoslav Brzobohatý (Václav), František Peterka (Bedřich), Stanislav Fiser (Pan Marek), Ales Kosnar
Screenplay: Vratislav Blazek
Country: Czechoslovakia
Year: 1966
Score: 62 %
Play this program broadcasted on channel Seznam.cz TV at 12.12.2023 20:10
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine