Watch movie
105% alibi
online

Film 105% alibi
  Trailer for movie 105% alibi Trailer
Watch movie105% alibi HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 500 movies over the Internet on your TV or computer and 144 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Kdo z postav tohoto filmu je oním vrahem? Vedoucí hotelu Černá růže Alfréd Batysta, který se snaží zakrýt manko v podniku, nebo Karel Antoš a jeho kamarád Jirka Brož, kteří ukradli vyhrávající los? Vrahem však může být i dcera jedné z obětí, která svou pracovní nepřítomnost omlouvá otcovou nemocí, ale za otcem nepřijela. I syn paní Majky, který z vkladní knížky obětí vybírá dvanáct tisíc, jím může být. O komplikovanosti případu svědčí i to, že vybraná částka se shoduje s mankem v hotelu, a že manko bylo vlastně číšníka Kiciho, který měl právě v té době celou částku vrátit. Všechny malé či velké konflikty se zákonem a kdo opravdu vraždil vyšetří dvojice detektivů kapitán Tůma a nadporučík Líbal.

Genre: Thriller, Crime
Directed by: Vladimír Cech
Starring: Karel Höger (Kapitán Tůma), Josef Bek (Nadporučík Líbal), Josef Vinklár (Jirka), Josef Hlinomaz (Bartender), Eduard Kohout (Inspektor), Ales Kosnar
Country: Czechoslovakia
Year: 1959
Score: 66 %
Play this program broadcasted on channel Seznam.cz TV at 17.11.2022 20:15
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська