Season 1:
broadcasted 17.4.
(1)
Goodnight Central Forest/Steelzilla
-
watch
broadcasted 18.4.
(2)
Save The Bees/Duck Dilemma
-
watch
broadcasted 18.4.
(3)
Catfish Capers/Bubble Debacle
-
watch
broadcasted 18.4.
(4)
Kai Express/Ducknado
-
watch
broadcasted 2.4.
(5)
Donut Panic/I Scream
-
watch
broadcasted 2.4.
(6)
Deep Blue Boo Boo/Stuck Together
-
watch
broadcasted 3.4.
(7)
Meteor Mayhem/Dance Of Destruction
-
watch
broadcasted 3.4.
(8)
Fan Club/Speeding Steel
-
watch
broadcasted 3.4.
(9)
Switcheroo/Protect The Egg
-
watch
broadcasted 4.4.
(10)
Steel In Space/That's Magic
-
watch
broadcasted 4.4.
(11)
Double Trouble/Box Not So Clever
-
watch
broadcasted 19.3.
(12)
Sky Art/The Great Race
-
watch
broadcasted 19.3.
(13)
Doctor Steel Little/Astonished and Amazed
-
watch
broadcasted 19.3.
(14)
Attack Of The Drones/Slime Time
-
watch
broadcasted 20.3.
(15)
Captain Steel/Wash Out
-
watch
broadcasted 20.3.
(16)
Gravity Calamity / Ball of Chaos
-
watch
broadcasted 20.3.
(17)
Small Is Smashing / Pine Cone Power Up
-
watch
broadcasted 21.3.
(18)
Small Is Smashing / Pine Cone Power Up
-
watch
broadcasted 21.3.
(19)
Down the Sewers
-
watch
broadcasted 21.3.
(20)
Turnip for the Books/Magnet Maelstrom
-
watch
Season 2:
broadcasted 22.3.
(1)
Za duho /Obrovský toustovač
-
watch
broadcasted 22.3.
(2)
Muffinka ve vesmír /Perlivé šílenství
-
watch
broadcasted 22.3.
(3)
Vlkovlas na útěk /Světla, kamera, akce
-
watch
broadcasted 23.3.
(4)
Prší medvídci/Maškarní bál
-
watch
broadcasted 23.3.
(5)
Mocná paruka/Okřídlený vlk
-
watch
broadcasted 23.3.
(6)
Satelit/Tajemný diamant
-
watch
broadcasted 24.3.
(7)
Trampolína/Co se děje Lolo?
-
watch
broadcasted 24.3.
(8)
Krystalová katastrofa/Hodný a zlý pan Ocelový
-
watch
broadcasted 24.3.
(9)
Opičí oblek na útěku/Kýchací kalamita
-
watch
broadcasted 25.3.
(10)
Obrovitánská slunečnice/Krádež Měsíce
-
watch
broadcasted 11.4.
(11)
Každý mrak/Krystalová kometa
-
watch
broadcasted 11.4.
(12)
Hon na velké brouk /Parohová
-
watch
broadcasted 11.4.
(13)
Konec hry/Navždy mladý
-
watch
broadcasted 12.4.
(14)
Malí hrdinov /Velký obličej ve vesmíru
-
watch
broadcasted 12.4.
(15)
Poklad v park /Dlouhé nohy
-
watch
broadcasted 12.4.
(16)
Ocelové kolo/Bobbiho hudba
-
watch
broadcasted 13.4.
(17)
Fiasko s fontánou/Světelná diskotéka
-
watch
broadcasted 13.4.
(18)
Kosmický cirkus/Díry všude
-
watch
broadcasted 13.4.
(19)
Stavba doupat/Zimní světla
-
watch
broadcasted 14.4.
(20)
Dinobo /Lesní skvadra ve vesmíru
-
watch
Season 3:
broadcasted 14.4.
(1)
Velká Nubble / Pozor, balvany!
-
watch
broadcasted 14.4.
(2)
Záhada na vesmírné stanici / Časový krystal
-
watch
broadcasted 13.4.
(3)
Obrovský křeček / Pořádný úklid
-
watch
broadcasted 14.4.
(4)
Tajný ostrov / Astrobot
-
watch
broadcasted 15.4.
(5)
Krystal síly / Škeble
-
watch
broadcasted 16.4.
(6)
Malý pan Ocelový / Žertíky
-
watch
broadcasted 16.4.
(7)
Potápění / Ohnivé překvapení
-
watch
broadcasted 16.4.
(8)
Jmenuje se Chroustová / Kaktusová katastrofa
-
watch
broadcasted 17.4.
(9)
Písečná kalamita / Pomatená sova
-
watch
broadcasted 17.4.
(10)
Narozeninová oslava / Nadání na neplechu
-
watch
broadcasted 1.4.
(11)
Loď s pokladem / Přespávačka na Třpytivém ostrově
-
watch
broadcasted 2.4.
(12)
Zlatí netopýři / Kabelka zkázy
-
watch
broadcasted 3.4.
(13)
Tučňáčí panika / Bludiště v jeskyni
-
watch
broadcasted 4.4.
(14)
Dobrodružný výcvik / Vysávání barev
-
watch
broadcasted 5.4.
(15)
Tvůrčí krize / Lepivá lapálie
-
watch
broadcasted 8.4.
(16)
Portály / Den bez pravidel
-
watch
broadcasted 9.4.
(17)
Catherine a slizcí krokouši / Lesní tryskáč
-
watch
broadcasted 10.4.
(18)
Ztracená velryba / Ledový trol
-
watch
broadcasted 11.4.
(19)
Záhadná příšera / Výlet na vesmírnou stanici
-
watch
broadcasted 12.4.
(20)
Schovávaná v moři / Hora zábavy
-
watch